Ta strona używa ciasteczek (cookies). Są one niezbędne do jej prawidłowego działania. Dowiedz się więcej Rozumiem

Internet symetryczny

Internet Symetryczny OneFone to oferta skierowana głównie dla klientów biznesowych, dla których szybki i niezawodny Internet jest niezbędny.

Internet Symetryczny OneFone to przede wszystkim szybkość przesyłania danych, gwarancja bezpieczeństwa i wygoda użytkowania. Internet symetryczny jest usługą dedykowaną dla firm i przedsiębiorstw, dla których wysyłanie danych oraz ich odbieranie ma równorzędne znaczenie. Usługa ta ma podwyższoną gwarancję jakości świadczonej usługi SLA, zewnętrzną adresację IP oraz pełne wsparcie techniczno-handlowe. OneFone instaluje u Państwa urządzenie CPE – superwydajny router, za pomocą którego możliwe jest podłączenie sieci LAN. Oferujemy dostęp do łącz sieci szkieletowej o bardzo dużych przepustowościach.

Korzyści naszej oferty

Wysoka dostępność

Umożliwiamy pełną redundancję łącza, co zapewnia dostępność na poziomie 99,9%.

Niezawodność

Doskonałe parametry techniczne sprawiają, że zachowana jest ciągłość komunikacji i nie występują opóźnienia czasowe, co ma wpływ na podejmowane decyzje. Specjalnie wydzielone łącza na świat oraz do pozostałych operatorów.

Elastyczność

Absolutny brak ograniczeń w ilości i rodzaju przesyłanych danych.

Wsparcie techniczne

Monitoring i pomoc techniczna 24/7.

Opcje dodatkowe

Na życzenie Klienta OneFone może wygenerować routing BGP. Umożliwi to zarządzanie i tworzenie scenariuszy zarządzania ruchem IP na różnych dostępach do Internetu w przypadku posiadania więcej niż jednego łącza.

Po wypełnieniu wniosków RIPE możliwość otrzymania puli stałych adresów IP.

Copyright 2023 by OneFone S.A.
All rights reserved.
Design: cary.pl / Code: getron.pl