Ta strona używa ciasteczek (cookies). Są one niezbędne do jej prawidłowego działania. Dowiedz się więcej Rozumiem

Internet symetryczny

Oferta Internet Symetryczny OneFone jest skierowana do Operatorów zainteresowanych stałym, bezpiecznym i hurtowym dostępem do Internetu. To usługa szybkiego i symetrycznego dostępu do Internetu o gwarantowanych parametrach jakości i przepustowości.

Internet Symetryczny OneFone to przede wszystkim szybkość przesyłania danych, gwarancja bezpieczeństwa i wygoda użytkowania. Usługa ta ma wysoką gwarancję jakości świadczonej usługi SLA. Internet Symetryczny OneFone zapewnia wymaganą ilość stałych adresów IP, dostęp do wszystkich zasobów Internetu dzięki stykom z polskimi i międzynarodowymi operatorami sieci oraz możliwość zakończenia łącza protokołem BGP. Dzięki dużej elastyczności usług OneFone możemy dopasować przepustowość dokładnie do potrzeb i wymagań każdego Operatora. Oferujemy dostęp do łącz sieci szkieletowej o bardzo dużych przepustowościach.

Korzyści naszej oferty

Niezawodność

Doskonałe parametry techniczne i stabilność sieci sprawiają, że zachowana jest ciągłość komunikacji i bardzo niskie opóźnienia. Zapewniamy zerowy poziom utraty pakietów IP. Specjalnie wydzielone łącza na świat oraz do pozostałych operatorów.

Elastyczność

Absolutny brak ograniczeń w ilości i rodzaju przesyłanych danych. Możemy dopasować przepustowość dokładnie do potrzeb i wymagań każdego Operatora. Elastyczny model rozliczeń daje możliwość rozliczania się za zadeklarowany ruch lub za rzeczywiste wykorzystanie pasma.

Wysoka dostępność

Umożliwiamy pełną redundancję łącza i niezbędny zapas przepustowości, co zapewnia dostępność na poziomie 99,9%.

Wsparcie techniczne

Monitoring i pomoc techniczna 24/7.

Opcje dodatkowe

Swoboda wyboru rodzaju routingu – statyczny lub dynamiczny BGP. Umożliwi to zarządzanie i tworzenie scenariuszy zarządzania ruchem IP na różnych dostępach do Internetu w przypadku posiadania więcej niż jednego łącza.

 

Po wypełnieniu wniosków RIPE możliwość otrzymania puli stałych adresów IP.

Copyright 2020 by OneFone S.A.
All rights reserved.
Design: cary.pl / Code: getron.pl