Ta strona używa ciasteczek (cookies). Są one niezbędne do jej prawidłowego działania. Dowiedz się więcej Rozumiem

O nas

Witamy na stronie OneFone

OneFone to innowacyjna i dynamiczna spółka działająca na krajowym rynku telekomunikacyjnym wychodząca naprzeciw oczekiwaniom klientów.

Nasze wszystkie działania opieramy na wyspecjalizowanej wiedzy naszych pracowników, ich doświadczeniu, a przede wszystkim pomysłowości. To wiedza i doświadczenie sprawiły, iż staliśmy się ekspertem w branży telekomunikacyjnej wyznaczając nowe trendy. Oferowane przez nas usługi każdorazowo połączone są z indywidualnym podejściem do potrzeb klienta.

W swoich działaniach kierujemy się ściśle określonymi zasadami takimi jak: wzajemny szacunek, uczciwość w relacjach wewnętrznych i zewnętrznych oraz najwyższą jakością obsługi klienta. Dobro i zadowolenie klienta jest dla nas najważniejsze. Działamy zgodnie z ładem korporacyjnym oraz społeczną odpowiedzialnością biznesu, do której przykładamy wielką wagę.

Zastosowanie innowacyjnych rozwiązań pozwala nam zaoferować atrakcyjne ceny za świadczone usługi na rynku telekomunikacyjnym. Dostarczamy kompleksowe rozwiązania integrujące wiele różnych systemów teleinformatycznych. Znacząco obniżamy koszty połączeń lokalnych i międzynarodowych oferując tym samym racjonalizację kosztów wydawanych na telekomunikację. Bezpłatnie przeprowadzamy audyt usług telekomunikacyjnych wskazując obszary, które wymagają optymalizacji.

 

 

Copyright 2024 by OneFone S.A.
All rights reserved.
Design: cary.pl / Code: getron.pl