Ta strona używa ciasteczek (cookies). Są one niezbędne do jej prawidłowego działania. Dowiedz się więcej Rozumiem

Transmisja danych

Usługa Transmisji OneFone umożliwia przesyłanie danych poprzez infrastrukturę telekomunikacyjną w relacji punkt-punkt niezależnie od zastosowanej technologii.

Transmisja OneFone pozwala na bezpieczne i szybkie przesyłanie różnorodnych danych w obrębie sieci (np.: transmisja danych, Internet, intranet, wideokonferencje, połączenia głosowe).

Transmisja OneFone to rozwiązanie projektowane indywidualnie, zależnie od potrzeb i oczekiwania Klienta. Do sieci można dołączyć dostawców, kooperantów czy klientów. Sprawny przepływ danych ułatwia współpracę i następuje szybkie sprzężenie zwrotne. Komunikacja przebiega szybciej i sprawniej. Wzrasta efektywność podejmowanych działań. Dzięki Transmisji OneFone osiągane są coraz lepsze wyniki biznesowe.

Oferujemy również model transmisji danych w oparciu o sieć GSM, gdzie w ramach sieci stacjonarnej oraz mobilnej klient w rzeczywistości pracuje w jednej sieci lokalnej.

Korzyści naszej oferty

Elastyczność

Każdy oddział może mieć inaczej skonfigurowaną przepustowość i można to w każdej chwili zmienić. Sieć można rekonfigurować zależnie od doraźnych potrzeb klienta.

Niezawodność

OneFone dostarcza zapasowe łącza i urządzenia, dzięki czemu pojedyncze awarie nie mają wpływu na przepływ danych. Zachowana jest ciągłość komunikacji i nie występują opóźnienia czasowe, co ma wpływ na podejmowane decyzje

Racjonalizacja kosztów

Usługa jest jak garnitur – skrojona na miarę. Dostosowana jest do wymagań i możliwości danej firmy – klient nie przepłaca za zbyt rozbudowane rozwiązania. Transmisja realizowana jest przez OneFone i nie trzeba zatrudniać dodatkowych pracowników do jej obsługi ani generować nowych kosztów działu IT.

Bezpieczeństwo

Nikt z zewnątrz nie ma dostępu do sieci. Transmisja OneFone to sieć w pełni zabezpieczona. Wszystkie przesyłane dane są w pełni chronione i nie mogą dostać się w niepowołane ręce

Wsparcie techniczne

Monitoring i pomoc techniczna 24/7.

Copyright 2024 by OneFone S.A.
All rights reserved.
Design: cary.pl / Code: getron.pl