Ta strona używa ciasteczek (cookies). Są one niezbędne do jej prawidłowego działania. Dowiedz się więcej Rozumiem

Internet mobilny

Usługa Mobilny Internet OneFone to umożliwienie dostępu do sieci Internet z poziomu urządzeń przenośnych. Nasza usługa daje możliwość dostępu do informacji wszędzie tam, gdzie działa sieć komórkowa.

Mobilny Internet OneFone to przede wszystkim wygoda korzystania z Internetu za pomocą telefonów komórkowych oraz wszystkich urządzeń mobilnych. Usługa, która pozwala na swobodne korzystanie z Internetu niezależnie od miejsca w którym jesteś. Dzięki coraz lepszej infrastrukturze telekomunikacyjnej oraz coraz popularniejszym smartfonom Internet mobilny staje się wręcz niezbędny w codziennym funkcjonowaniu. Mobilny dostęp do poczty elektronicznej czy mediów społecznościowych to dzisiaj niemal standard, a wręcz konieczność.

Usługa Mobilny Internet OneFone skierowana jest do wszystkich klientów zainteresowanych dostępem do szybkiego i przede wszystkim taniego dostępu do Internetu. Dostęp do superszybkiego mobilnego Internetu za pomocą LTE to czysta przyjemność w surfowaniu w sieci. Dlatego zapraszamy do skorzystania z naszych ofert dostępu do Mobilnego Internetu OneFone.

Korzyści naszej oferty

Redukcja kosztów

Najtańszy na rynku dostęp do Internetu.

Wysoka dostępność

Możliwość korzystania w każdym miejscu, w którym działa sieć komórkowa, usługa jest dostępna z poziomu różnych urządzeń: smartfonów oraz wszystkich urządzeń mobilnych.

Prędkość

Dostęp do superszybkiego mobilnego Internetu za pomocą LTE.

Wsparcie techniczne

Monitoring i pomoc techniczna 24/7.

Copyright 2024 by OneFone S.A.
All rights reserved.
Design: cary.pl / Code: getron.pl