Ta strona używa ciasteczek (cookies). Są one niezbędne do jej prawidłowego działania. Dowiedz się więcej Rozumiem

Internet Satelitarny

Dostęp do Internetu Satelitarnego OneFone to usługa, dzięki której można korzystać z dostępu do sieci Internet wszędzie tam, gdzie nie ma dostępu do naziemnych usług telekomunikacyjnych.

Internet Satelitarny OneFone to przede wszystkim szybki i niezawodny Internet oparty na sprawdzonej przez lata technologii. Nasza oferta dedykowana jest firmom, dla których liczy się stały dostęp do Internetu w miejscach trudno dostępnych dla tradycyjnych rozwiązań telekomunikacyjnych. Nasz Internet Satelitarny OneFone jest nawet do 300 razy szybszy niż Internet z tradycyjnego łącza telefonicznego. Możliwość zastosowania najnowocześniejszej technologii sprawia, że dzięki usłudze Internet Satelitarny OneFone korzystanie z Internetu wraz z przesyłaniem i odbieraniem dużej ilości danych staje się czystą przyjemnością. Konwergencja usług telekomunikacyjnych powoduje, że dzięki usłudze Internet Satelitarny OneFone będziesz mógł również skorzystać z telewizji satelitarnej oraz połączeń telefonicznych.

Nasza oferta wyróżnia się niskimi czasami połączeń, wysokimi przepustowościami oraz transmisją danych bezpośrednio do naszego szkieletu sieci. Wydajność, niezawodność, a przede wszystkim zdumiewająca prędkość, to z pewnością największe zalety prezentowanej oferty.

Jak to działa?

Korzyści naszej oferty

Redukcja kosztów

Konkurencyjne ceny rynkowe, brak dodatkowego okablowania.

Wysoka dostępność

Pewny i niezawodny transfer danych.

Mobilność

Usługa Internet Satelitarny OneFone działa w dowolnym miejscu na terenie Polski, jak i Europy przy zachowaniu tych samych parametrów.

Elastyczność

Usługi dopasowane do potrzeb Klienta.

Wsparcie techniczne

Monitoring i pomoc techniczna 24/7.

Copyright 2024 by OneFone S.A.
All rights reserved.
Design: cary.pl / Code: getron.pl