Ta strona używa ciasteczek (cookies). Są one niezbędne do jej prawidłowego działania. Dowiedz się więcej Rozumiem

Telefonia komórkowa

Telefonia Komórkowa OneFone to usługa skierowana do firm ze wszystkich sektorów gospodarki, małych, średnich i dużych przedsiębiorstw.

Dziś żadna firma nie wyobraża sobie prowadzenia działalności bez telefonu komórkowego. Korzystamy z nich coraz częściej, coraz większą uwagę zwracamy też na jakość usług, które opłacamy w telefonicznych rachunkach. Telefonia Komórkowa OneFone  jest cyfrową siecią telefonii komórkowej, działającą w systemie GSM, dostępną dla 99% mieszkańców Polski zamieszkujących 98% terytorium kraju. Dział cyfrowej telefonii komórkowej GSM oparł swoją działalność o procedury i metody zapewniające najwyższą jakość świadczonych usług.

W ramach naszej oferty każdy Klient otrzymuje:

  • Zorganizowany system połączeń między telefonami komórkowymi należącymi do jednej firmy.
  • Wydzielony obszar bądź kilka obszarów, na których wszystkie połączenia między telefonami komórkowymi objęte są specjalną taryfikacją. Techniczne możliwości pozwalają także włączyć do tego obszaru połączenia z telefonów stacjonarnych na komórkowe.
  • Integrację telefonii stacjonarnej i komórkowej, i stworzenie spójnego systemu łączności, obsługiwanego przez jednego operatora.

Korzyści naszej oferty

Mobilność

Możliwość korzystania w każdym miejscu, w którym działa sieć komórkowa.

Redukcja kosztów

Tanie połączenia.

Elastyczność

Możliwość łączenia z innymi usługami OneFone, co znacząco obniża koszty prowadzonej działalności.

Wsparcie techniczne

Pomoc techniczna 24/7.

Copyright 2024 by OneFone S.A.
All rights reserved.
Design: cary.pl / Code: getron.pl