Ta strona używa ciasteczek (cookies). Są one niezbędne do jej prawidłowego działania. Dowiedz się więcej Rozumiem

Rozwiązania w chmurze

W dzisiejszych czasach serwer danych w małej bądź średniej wielkości firmie staje się coraz częściej koniecznością. Najważniejsza jest najbardziej optymalna forma przechowywania, udostępniania i ochrony danych. Chmura OneFone to skalowalna infrastruktura IT.

Nie ma potrzeby kupowania sprzętu, organizowania serwerowni, ani opłacania procesu wdrożenia. Jest to rozwiązanie elastyczne i skalowalne, dające wydajną infrastrukturę IT obejmującą serwery, pamięć operacyjną, sieć, aplikacje oraz przestrzeń dyskową, w ramach której bezpiecznie można przechowywać dane i pliki znajdujące się na twardym dysku.

Usługa Chmura OneFone obejmuje pomoc w doborze optymalnego rozwiązania oraz skonfigurowanie i przekazanie klientowi w zarządzanie gotowej chmury dostosowanej do jego potrzeb.

Cały proces jest całkowicie zautomatyzowany, a aktywacja usługi trwa zaledwie kilka minut. Użytkownik otrzymuje pełny dostęp, dzięki któremu kontroluje, skaluje i resetuje. Zarządzanie usługą Chmura OneFone, przy całej złożoności, jest bardzo proste i intuicyjne.

Korzyści naszej oferty

Dostęp administratora

Dzięki dostępowi do konta administratora możliwe jest pełne zarządzanie serwerem.

Redukcja kosztów

Opłaty za rzeczywiste wykorzystanie zasobów, jak również brak kosztów zakupu i utrzymania urządzeń, zmniejszenie do minimum strat wynikających z niedostępności zasobów.

Elastyczność

Możliwość dostosowania zasobów odpowiednio do zmian zachodzących w firmie. W przypadku zapotrzebowania na nowe zasoby ich skalowanie jest możliwe w kilka minut, a gdy dodatkowe zasoby przestają być potrzebne można z nich zrezygnować.

Wysoka dostępność

Usługi są dostępne 24/7, gwarancja dostępności aplikacji na poziomie 99,99%.

Wsparcie techniczne

Monitoring i pomoc techniczna 24/7.

Copyright 2024 by OneFone S.A.
All rights reserved.
Design: cary.pl / Code: getron.pl